HSK'nın Siverek için atama listesi...Gelenler ve gidenler

banner18

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi, adli ve idari yargı ana kararname çalışmalarını tamamladı. Adli yargıda 4 bin 261, idari yargıda 465 hakim ve savcı ile 18 ilin başsavcısının görev yeri değişti. Şanlıurfa için de çok sayıda atama yapıldı. İşte tüm detaylar:

HSK'nın Siverek için atama listesi...Gelenler ve gidenler

HSK Birinci Dairesi, adli ve idari yargıda 2020 ‘Ana Kararnamesi’ çalışmalarını tamamladı. Kararnameye göre adli yargıda 4 bin 261, idari yargıda 465 hakim ve savcı ile 18 Cumhuriyet Başsavcısı’nın görev yeri değiştirildi.

Atama listesinde Şanlıurfa için görev yeri değişen yargı mensupları da yer aldı.

İşte ilçelerde ve merkezde ataması yapılan yargı mensuplarının listesi:

İDARİ YARGI

  1. Ali HÜKÜM

Şanlıurfa İdare Mah. Başkanı

Denizli İdare Mah. Başkanlığı

  1. Ülkü ÇARDAKÇI

Şanlıurfa İdare Mah. Üyesi

Manisa İdare Mah. Üyeliği

  1. Celal AYKAÇ

Isparta İdare Mah. Üyesi

Şanlıurfa İdare Mah. Üyeliği

  1. Sıtkı Ömür İNAN

Kocaeli İdare Mah. Üyesi

Şanlıurfa İdare Mah. Üyeliği

  1. Mehmet KALAY

İstanbul İdare Mah. Üyesi

Şanlıurfa İdare Mah. Başkanlığı

  1. Abdullah ÇAYIR

Aydın Vergi Mah. Üyesi

Şanlıurfa Vergi Mah. Üyeliği

  1. Meltem DAĞAŞAN

Edirne İdare Mah. Üyesi

Şanlıurfa İdare Mah. Üyeliği

  1. Yusuf KÖR

İstanbul İdare Mah. Üyesi

Şanlıurfa İdare Mah. Üyeliği

  1. Atiye Tuba ÖZDİL

Şanlıurfa İdare Mah. Üyesi

Kahramanmaraş İdare Mah. Üyeliği

  1. Zihni Mert ÖZTÜRK

Şanlıurfa İdare Mah. Üyesi

Batman İdare Mah. Üyeliği

**************************

HAKİM-SAVCI

SİVEREK

  1. Yetiş KALAY

Siverek Hâkimi

Söke Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Ömer YOLDAŞ

Siverek Ağır Ceza Mah. Başkanı

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Selim TAN

Siverek C.Savcısı

Diyarbakır C.Savcılığı

  1. Ali Sami ÇETİN

Osmaniye Hâkimi

Siverek Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. İdris FİDAN

Siverek Hâkimi

Konya Hâkimliği

  1. Şenol GENÇ

Siverek Hâkimi

Bakırköy Hâkimliği

  1. Mehmet KAHYAOĞLU

Siverek Hâkimi

Seydişehir Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Haluk ÜNAL

Siverek Hâkimi

Sakarya Hâkimliği

  1. Murat YILMAZ

Siverek C.Savcısı

İzmir C.Savcılığı

  1. Hacı Mustafa AKBUCAK

Adana Hâkimi

Siverek Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Veysel Görkem BİNGÖL

Çorum Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Emrah Barış GÖNEN

Mersin Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Saliha AKBUCAK

Adana Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Mustafa SEZER

Kızıltepe Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Yusuf AKMAN

Siverek Hâkimi

İzmir Hâkimliği

  1. Murat AVCIOĞLU

Alaplı C.Savcısı

Siverek C.Savcılığı

  1. Hilal AKMAN

Siverek Hâkimi

İzmir Hâkimliği

  1. Mustafa Necati TEMİZYÜREK

Siverek C.Savcısı

Adana C.Savcılığı

  1. Ekrem ÖZPOLAT

Ankara C.Savcısı

Siverek C.Savcılığı

  1. Çiğdem YAYLA GENÇ

Siverek C.Savcısı

Bakırköy C.Savcılığı

  1. Duygu ALKAN

Siverek Hâkimi

Bahçe Hâkimliği

  1. Hüsnü Emre EĞRİPINAR

Siverek C.Savcısı

Marmaraereğlisi C.Savcılığı

  1. Rabia ESEN KIZILOVA

Sandıklı Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Gamze ILGAZ KALAY

Siverek Hâkimi

Söke Hâkimliği

  1. Nuray ÖZDEMİR ABAK

Diyarbakır C.Savcısı

Siverek C.Savcılığı

  1. Güldem AKGÜN SEZER

Kızıltepe C.Savcısı

Siverek C.Savcılığı

  1. Kadir KIZILOVA

Sandıklı Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Ceren KÜÇÜKOSMANOĞLU

Bursa Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Güzin AVCIOĞLU

Alaplı Hâkimi

Siverek Hâkimliği

  1. Muhammet ABAK

İmamoğlu C.Savcısı

Siverek C.Savcılığı

  1. Seda BAYAZIT

Yozgat Hâkimi

Siverek Hâkimliği

**

AKÇAKALE

  1. Ahmet Faruk EKİCİ

Akçakale C.Savcısı

Büyükçekmece C.Savcılığı

  1. Turgay Osman TAŞ

Akçakale C.Başsavcısı

Elmalı C.Başsavcılığı

  1. Erhan KİLİK

Samsun C.Savcısı

Akçakale C.Başsavcılığı

  1. Cansu KİLİK

Samsun Hâkimi

Akçakale Hâkimliği

  1. Erhan BİLGİLİ

Akçakale C.Savcısı

Bursa C.Savcılığı

  1. Yasemin BAŞESGİOĞLU

Akçakale Hâkimi

Bozova Hâkimliği

  1. Fatma TAŞKIN

Ordu C.Savcısı

Akçakale C.Savcılığı

  1. Ahmet ÇAKMAK

Akçakoca Hâkimi

Akçakale Hâkimliği

  1. Mine BİLGİLİ

Akçakale Hâkimi

Bursa Hâkimliği

  1. Figen SÖZER

Milâs Hâkimi

Akçakale Hâkimliği

  1. Çağlar ARICAN

Akçakale C.Savcısı

Osmaniye C.Savcılığı

  1. Hüseyin DANA

Akçakale C.Savcısı

Turgutlu C.Savcılığı

  1. Akın YİRMİBEŞ

Akçakale C.Savcısı

Aliağa C.Savcılığı

  1. Reşit İlker ALTUNIŞIK

Akçakale Hâkimi

Tarsus Hâkimliği

  1. Faruk YUSUFOĞLU

Pazar (Rize) C.Savcısı

Akçakale C.Savcılığı

**

BİRECİK

  1. Canberk KELEŞ

Birecik C.Savcısı

Torbalı C.Savcılığı

  1. Gülhan ERTÜRK

Birecik Hâkimi

İzmir Hâkimliği

  1. Yunus Emre BÜYÜKYURT

Birecik C.Başsavcısı

Artvin C.Başsavcılığı

  1. Şükrü ÜNLÜ

İzmir C.Savcısı

Birecik C.Başsavcılığı

  1. İbrahim GÜMÜŞ

Gebze Hâkimi

Birecik Hâkimliği

  1. Ezgi KESKİN

Birecik Hâkimi

İzmir Hâkimliği

  1. Oğuzhan YALÇINKAYA

Düzce C.Savcısı

Birecik C.Savcılığı

  1. Mehmet AFŞİN

Ankara C.Savcısı

Birecik C.Savcılığı

  1. Gülpınar DUMAN

Konya Hâkimi

Birecik Hâkimliği

  1. Kadir POLAT

Kahramanmaraş Hâkimi

Birecik Hâkimliği

  1. Nesrullah ERDOĞAN

Birecik C.Savcısı

Bahçe C.Savcılığı

  1. İhsan ORUÇ

Birecik Hâkimi

Kocaali Hâkimliği

  1. Dilek POLAT

Kahramanmaraş Hâkimi

Birecik Hâkimliği

  1. Şemame Merve AKMAN

Manyas C.Savcısı

Birecik C.Savcılığı

  1. Merve DENİZ

Göksun C.Savcısı

Birecik C.Savcılığı

**

BOZOVA

  1. Canan OCAKCI KARABEY

Akdağmadeni Hâkimi

Bozova Hâkimliği

  1. Mehmet Nedim YAZ

Şanlıurfa C.Savcısı

Bozova C.Savcılığı

  1. Yasemin BAŞESGİOĞLU

Akçakale Hâkimi

Bozova Hâkimliği

  1. Fatma İNAN

Kocaeli Hâkimi

Bozova Hâkimliği

  1. Emrah KÜÇÜKKURU

Kırıkhan C.Savcısı

Bozova C.Savcılığı

  1. Hüseyin BİNGÖL

Bozova Hâkimi

Dikili Hâkimliği

  1. Özgenur ELVEREN

Bozova C.Savcısı

Kemalpaşa C.Savcılığı

  1. Ayhan TETİK

Bozova Hâkimi

Nevşehir Hâkimliği

  1. Raziye YAZIR

Bozova C.Savcısı

Kemalpaşa C.Savcılığı

**

CEYLANPINAR

  1. Muhammed İkbal GEYİK

Tekirdağ Hâkimi

Ceylânpınar Hâkimliği

  1. Mehmet KURT

Ceylânpınar Hâkimi

Menemen Hâkimliği

  1. Neslihan GEYİK

Tekirdağ Hâkimi

Ceylânpınar Hâkimliği

  1. Yasir AÇIK

Germencik C.Savcısı

Ceylânpınar C.Savcılığı

  1. Fatih KALAYCI

Aydıncık (Silifke) C.Savcısı

Ceylânpınar C.Savcılığı

  1. Tuğşad Buğra KIYAK

Akhisar Hâkimi

Ceylânpınar Hâkimliği

  1. Mutlu Kurthan DEMİR

Ceylânpınar Hâkimi

Giresun Hâkimliği

  1. Betül ERDOĞAN KOÇ

Ceylânpınar C.Savcısı

Karamürsel C.Savcılığı

  1. Seren ŞİMŞEK KURT

Ceylânpınar Hâkimi

Menemen Hâkimliği

  1. Mehmet VEZİROĞLU

Ceylânpınar C.Savcısı

Silifke C.Savcılığı

  1. Sıla KIYAK

Erdemli Hâkimi

Ceylânpınar Hâkimliği

  1. Hacer TAŞ SÜNBÜL

Ceylânpınar Hâkimi

Muğla Hâkimliği

**

HALFETİ

  1. Abdus Samed BALCI

Zonguldak Hâkimi

Halfeti Hâkimliği

  1. Muhammed Yavuz KALYONCU

Kütahya Hâkimi

Halfeti Hâkimliği

  1. Hikmet DEMİR

Taşova C.Savcısı

Halfeti C.Savcılığı

  1. Emir Sinan KARAOKUR

Körfez Hâkimi

Halfeti Hâkimliği

  1. Emine ÖVEYİK

Görele C.Savcısı

Halfeti C.Savcılığı

  1. Erhan AKTAŞ

Halfeti Hâkimi

Edremit Hâkimliği

  1. Ömer Burak ARSLAN

Halfeti C.Savcısı

Edremit C.Savcılığı

  1. Ramazan COŞKUN

Halfeti C.Savcısı

Burdur C.Savcılığı

  1. Enes KARA

Halfeti Hâkimi

Serik Hâkimliği

**

HARRAN

  1. Musa AKYILDIZ

Kayseri Hâkimi

Harran Hâkimliği

  1. Merve Emine DİRİER KAYA

Harran Hâkimi

Şanlıurfa Hâkimliği

  1. Ömer ŞUKLA

Kütahya Hâkimi

Harran Hâkimliği

  1. Eren GÖKER

Akyurt C.Savcısı

Harran C.Savcılığı

  1. Hüseyin KILINÇ

Tokat Hâkimi

Harran Hâkimliği

  1. Cansu SEYFİKLİ

Terme C.Savcısı

Harran C.Savcılığı

  1. Harun Tarkan ÇETİNKAYA

Harran C.Savcısı

Kuşadası C.Savcılığı

  1. Mustafa EFENDİOĞLU

Harran C.Savcısı

Ayancık C.Savcılığı

  1. İsmail TENGÜL

Harran C.Savcısı

Gazipaşa C.Savcılığı

  1. Ezgi TUNÇSİPER PİRİ

Harran Hâkimi

Amasya Hâkimliği

**

HİLVAN

  1. Mehmet Nur ERGÜL

Hilvan Hâkimi

Manavgat Hâkimliği

  1. Yekta AĞAÇHANLI YILDIZ

Akyazı Hâkimi

Hilvan Hâkimliği

  1. Hüseyin DOĞAN

Şebinkarahisar C.Savcısı

Hilvan C.Savcılığı

  1. Tufan Ahmet ZUBİ

Bulancak C.Savcısı

Hilvan C.Savcılığı

  1. Barış AÇAR

Hilvan C.Savcısı

Nazilli C.Savcılığı

  1. Ahmet Furkan DİCLE

Hilvan C.Savcısı

Silivri C.Savcılığı

  1. Muharrem Mert TORNACİ

Hilvan C.Savcısı

Ezine C.Savcılığı

  1. Aslıhan YALÇIN

Hilvan Hâkimi

Silivri Hâkimliği

**

SURUÇ

  1. Türker AKCEVİZ

Suruç Hâkimi

Fethiye Hâkimliği

  1. Mücahit Ayhan EMRE

Şanlıurfa Hâkimi

Suruç Hâkimliği

  1. Mustafa İlkut KILIÇ

Bursa Hâkimi

Suruç Hâkimliği

  1. Emine Merve KAYIK

Suruç Hâkimi

Söke Hâkimliği

  1. Ahmet BEDİR

Korkuteli C.Savcısı

Suruç C.Savcılığı

  1. Sibel DEMİRHAN

Sındırgı Hâkimi

Suruç Hâkimliği

  1. Samet ERÖTCÜ

Tavşanlı Hâkimi

Suruç Hâkimliği

  1. Emre KARA

Yenişehir C.Savcısı

Suruç C.Savcılığı

  1. Yaren KILIÇ

Bursa Hâkimi

Suruç Hâkimliği

  1. Abdullah ONAT

Suruç C.Savcısı

Kaş C.Savcılığı

  1. Ömer Lütfi SAVAŞ

Adalar C.Savcısı

Suruç C.Savcılığı

  1. Onur Yasin TUNÇ

Suruç C.Savcısı

Ünye C.Savcılığı

  1. Hayati AYTEMİZ

Suruç C.Savcısı

Giresun C.Savcılığı

  1. Onur BAŞAK

Suruç C.Savcısı

Tire C.Savcılığı

  1. Abdulkerim BAŞBAY

Suruç C.Savcısı

Bulancak C.Savcılığı

  1. Mustafa Bilgehan KAYIK

Suruç Hâkimi

Söke Hâkimliği

  1. Gülnihal KAYNAK AKCEVİZ

Suruç Hâkimi

Fethiye Hâkimliği

  1. Yunus YILMAZ

Suruç C.Savcısı

Giresun C.Savcılığı

**

VİRANŞEHİR

  1. Eser EKİCİ

Adana Hâkimi

Viranşehir Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Bekir KINIK

Viranşehir Ağır Ceza Mah. Başkanı

Kayseri Hâkimliği

  1. Şeyma KAYA

Viranşehir Hâkimi

İstanbul Hâkimliği

  1. Mustafa PİLGİR

Viranşehir Hâkimi

Samsun Hâkimliği

  1. Aslıhan BEYDİLLİ KINIK

Viranşehir Hâkimi

Kayseri Hâkimliği

  1. Abuzer Furkan AYDOĞAN

Viranşehir C.Savcısı

Ankara C.Savcılığı

  1. Buse ÇUBUKÇUOĞLU

Viranşehir Hâkimi

Çorum Hâkimliği

  1. Ali Savaş ÇUBUKÇUOĞLU

Viranşehir C.Savcısı

Çorum C.Savcılığı

  1. Tuğba GÜMÜŞ ERENÇ

Kocaeli Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Aslı Hilal KARAKAŞ KUZUCU

Viranşehir Hâkimi

Durağan Hâkimliği

  1. Başak KIR

Bursa Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Burak KIR

Bursa Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Mehmet KOÇ

Samsun C.Savcısı

Viranşehir C.Savcılığı

  1. İbrahim Kadir ALPTEKİN

Hatay C.Savcısı

Viranşehir C.Savcılığı

  1. Melek ERGÜL ÖZKAN

Viranşehir Hâkimi

Diyarbakır Hâkimliği

  1. Abdülatif KARTAL

Viranşehir C.Savcısı

Diyarbakır C.Savcılığı

  1. Hava METE ÖZDEMİR

Hatay Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Ertuğrul SEMERCİ

Sivas Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Neslihan ŞAHİN

Hatay Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Zeynep COŞKUN ÇETİNSÖZ

Viranşehir Hâkimi

Alanya Hâkimliği

  1. Hanifi ÇELİK

Aydın Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Necmettin ÖTER

Denizli Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Hüseyin SÖNMEZ

Viranşehir C.Savcısı

Gümüşhacıköy C.Savcılığı

  1. Eyyup AKBULUT

Karacasu C.Savcısı

Viranşehir C.Savcılığı

  1. Asya AŞIR

Pınarbaşı (Kayseri) C.Savcısı

Viranşehir C.Savcılığı

  1. Merve ŞAHİN

Söke Hâkimi

Viranşehir Hâkimliği

  1. Denizhan TÖRÜN

Samandağ C.Savcısı

Viranşehir C.Savcılığı

  1. Muhittin Raşit ÖZER

Samsun C.Savcısı

Viranşehir C.Savcılığı

**

ŞANLIURFA/MERKEZ

  1. Hacı İbrahim GÖZÜKARA

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanı

Bursa Hâkimliği

  1. Derya Hatice ERSOY

Şanlıurfa Hâkimi

İstanbul Anadolu Hâkimliği

  1. Selçuk KAYA

Şanlıurfa Hâkimi

İstanbul Anadolu Hâkimliği

  1. Gülseren DEMİRTAŞ

Şanlıurfa Hâkimi

Kocaeli Hâkimliği

  1. Osman KARLI

Şanlıurfa C.Savcısı

Çorlu C.Savcılığı

  1. Mustafa ERBAŞ

Giresun C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Mahir TAŞTİMUR

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanı

İskenderun Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Şule TUNÇ

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanı

İzmir Hâkimliği

  1. Hilal BOZATLI

Şanlıurfa Hâkimi

Yargıtay Tetkik Hâkimliği

  1. Sıddıka İNCEDAL DENİZHAN

Şanlıurfa Hâkimi

Ankara Hâkimliği

  1. Ömer YOLDAŞ

Siverek Ağır Ceza Mah. Başkanı

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Gökhan DENİZHAN

Şanlıurfa Hâkimi

Ankara Hâkimliği

  1. Selçuk SALTEK

Şanlıurfa Hâkimi

İzmir Hâkimliği

  1. Munise TULGAR

Şanlıurfa Hâkimi

İzmir Hâkimliği

  1. İsmail İBZE

Şanlıurfa Hâkimi

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. İsmail İBZE

Şanlıurfa Hâkimi

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Muttalip YAKAR

Van Ağır Ceza Mah. Başkanı

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Hüseyin DURKUT

İstanbul Anadolu Hâkimi

Şanlıurfa Ticaret Mah. Başkanlığı

  1. Erhan KOYUNCU

Şanlıurfa Hâkimi

Karşıyaka Hâkimliği

  1. İlhan MAHİR

Şanlıurfa Hâkimi

Bursa Hâkimliği

  1. Ramazan CAN

Şanlıurfa Hâkimi

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Doğan Davut ALBAYRAK

Şanlıurfa Hâkimi

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. Selahattin KUMCU

Şanlıurfa Hâkimi

Şanlıurfa Ağır Ceza Mah. Başkanlığı

  1. İlker VURAL

Niğde C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Emre DİŞLİ

Akhisar C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Mücahit Ayhan EMRE

Şanlıurfa Hâkimi

Suruç Hâkimliği

  1. Ramazan KACAR

Maçka C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Merve Emine DİRİER KAYA

Harran Hâkimi

Şanlıurfa Hâkimliği

  1. Gökhan KIYMACI

Silifke C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Özgür ERASLAN

Ceyhan C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Mehmet Nedim YAZ

Şanlıurfa C.Savcısı

Bozova C.Savcılığı

  1. Fettah ALTINSOY

Nevşehir C.Savcısı

Şanlıurfa C.Savcılığı

  1. Figen EREN

Şanlıurfa Hâkimi

Çorum Hâkimliği

  1. Gülşan YILMAZ

Şanlıurfa Hâkimi

Köyceğiz Hâkimliği

  1. İbrahim Halil ASLAN

Fethiye Hâkimi

Şanlıurfa Hâkimliği

  1. Helin YAVUZER KILIÇ

Çubuk Hâkimi

Şanlıurfa Hâkimliği

  1. Cemal PINAR

Şanlıurfa C.Savcısı

Amasra C.Savcılığı

  1. Elif BULUT ACAR

Eskişehir Hâkimi

Şanlıurfa Hâkimliği

  1. Ayşe Burcu REŞİTOĞLU

Trabzon Hâkimi

Şanlıurfa Hâkimliği

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 11:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER