Uluslararası fotoğraf ödülünü Ali Leylak aldı

DHA Şanlıurfa Büro Şefi Ali Leylak, Göç Fotoğrafı Yarışmasında 'FİAP En İyi Fotoğrafçı' ödülünü almaya hak kazandı. Leylak'a Fransız Rozeti hediye edildi.

Uluslararası fotoğraf ödülünü Ali Leylak aldı

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD) işbirliği ile 3. Uluslararası "Göç" Fotoğraf Yarışması düzenlendi. Gölcük Kazıklı Kervansaray Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve 54 ülkeden 544 kişinin bin 864 eserle katıldığı yarışmada Doğan Haber Ajansı (DHA) Şanlıurfa Büro Şefi Ali Leylak, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) En İyi Fotoğrafçı ödülünü kazandı. Leylak'a Fransız Rozeti hediye edildi. Sergilenecek fotoğraflar arasında ise AA Fotoğraf Editörü Fırat Yurdakul, AA fotomuhabirleri Ahmet İzgi, Ali İhsan Öztürk, Erçin Top, Salim Taş, Burak Milli, Mahmut Serdar Alakuş'un eserleri de yer aldı.


 
(Ödül alan fotoğraf)

8. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda dereceye girenlerin de bulunduğu törende ödüller, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Belediye Başkanı Ellibeş, GFSD Başkanı İsmail İkiz ve diğer protokol üyelerince verildi.AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER