Gözaltına alınan Bucak, serbest bırakıldı

AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi Nusret Kaya'yı darp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan, CHP Siverek Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Bucak adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan Bucak, serbest bırakıldı
31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde, AK Parti Haliliye Belediye Meclis Üyesi ve aynı göreve yeniden aday olan Nusret Kaya darp edildiği iddiasıyla polise şikayette bulundu. Şikayet üzerine Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) SiverekBelediye Başkan Adayı Fatih Bucak'ın da aralarında bulunduğu 5 kişi gözaltına alınmıştı.

İfadesi alınan Bucak önce serbest bırakılmış daha sonra yeniden gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan Bucak ve diğer 5 kişi emniyetteki ifadelerinden sonra adliyeye sevk edildi. Adliyeye getirilen Bucak adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Şanlıurfa Adliyesi’nde serbest bırakılmasından sonra Bucak’ı adliye önünde yüzlerce kişi alkışlar ve sloganlarla karşıladı.


Ajansurfa

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 19:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
isim gerekmez
isim gerekmez - 2 hafta Önce

eğer fatih bucak siverekte kalmaya devam ederse sivereğin tek ağası olacaktır bunu bütün siverek biliyor. fatih bucak siverek'de tüm herkese karşı tek başına mücadele veriyor. hem akrabalarına (bucak ve bazı zaza aşiretlerine) hemde m.kasım gülpınar'a karşı. fatih bucak "Bucak Anka Kuşu Gibidir Küllerinden Yeniden Doğacaktır" sözüyle bir efsane olup daha sonrasında ise siverek'de bir kahraman olarak Dimdik AYAKTA durmaktadır. yolunda her türlü can vermeye hazırız ve kendisiyle gurur duyuyoruz. siverek uzun zamandır seni bekliyordu ve lütfen gitme istanbullara başka memleketlere. buranın sana buranın AĞA'ya ihtiyacı vardır. siverek AĞA'sız gerçekten olmuyor, sen millete haddini korkmadan bildiren tek kişisin ve Menfaati olmadan halkına hizmet eden tek kişisin. Diğer Bucaklılar Sana Destek Vermese Bile Emin ol bu siverek halkı seni çok seviyor ve fazlasıyla sahip çıkıyor. gitme kal başımızda sürdür burada ağalığını ve herkese haddini bildir. GURUR DUYUYORUZ SENİNLE FATİH REİS.

Kurdo
Kurdo - 2 hafta Önce

Nusret Kaya ,Fatih Bucak Hakaret etmişti.Hapse atilmasi gereken varsa o da Nusrey kayadir.

Siwan
Siwan - 2 hafta Önce

Fatih Bucak,YA ME YE.

Aliser
Aliser - 2 hafta Önce

Fatih Bucagi seviyor ve destekliyoruz.hakaret eden kiskirtannin hicmi sucu yok?

Muro
Muro - 2 hafta Önce

Fatih Bucak aslandir aslan .Cakallarin kim oldugu belli oldu.

Şeyhmus Alkoyun (Reşan rent a car1903)
Şeyhmus Alkoyun (Reşan rent a car1903) - 2 hafta Önce

Zafer inananlarındır Sayın Fatih Bucak.Sonra ki seçime kim öle kim kala.Kartallar tek yalnız uçar.O yüzden siz ise sürüyle uçansınız.Halkimiz yemiyor artık böyle numaralarınıza.Keske sizde hep yalnız uçsaydiniz sürünüze güveneceğinize.

SIRADAKİ HABER