Halk Eğitimi Merkezi Okul Aile Birliğinden Basın Açıklaması

banner18

Halk Eğitimi Merkezi Okul Aile Birliğinden Basın Açıklaması
Şanlıurfa’nın Siverek İlçesince bazı yayın organlarında Halk Eğitimi Merkezine yönelik yapılan haber sonrası. Halk Eğitimi Merkezi Okul Aile birliğinden konu ile ilgili yazılı basın açıklaması düzenlendi. 

Söz konusu araç ile ilgili yapılan açıklamada kursların yerinde ve zamanında denetlenmesi için alınmaya gerek duyulduğu belirterek kuruma alınan araç ile israfın önlendiği belirtildi. 

Siverek Halk Eğitimi Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Karadağlı yaptığı açıklamada şunları kaydetti. “ İlçemizde bazı yayın organlarında “İlçe Halk Eğitim Merkezi tasarruf tedbirlerinden muaf mı”  başlıklı haber nedeni ile böyle bir açıklama gereği duyulmuştur. Siverek Halk Eğitimi Merkezince, İlçemizde çeşitli kurumlarda 25’i merkez, 30’a yakını kırsal olmak üzere toplam 55 noktada kurs açılmıştır. Bu kursların sayısını artırmak ve denetimini kolaylaştırmak adına Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Okul Aile birliğimizin almış olduğu karar ile Okul aile birliği tarafından kamu yararına kullanılmak üzere bir araç alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 20:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER