Karantina'da bulunan Ailelerin ihtiyaçları karşılanıyor

banner18

En çok karantinanın bulunduğu Siverek'te ihtiyaçlar karşılanıyor!

Karantina'da bulunan Ailelerin ihtiyaçları karşılanıyor

Koronavirüs önlemleri kapsamında karantinaya alınan ailelerin taleplerini bildirmeleri üzerine harekete geçen ekipler, ailelerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Siverek ilçsi Kale Mahallesi’nde karantina altına alınan binada yaşayan 7 ailenin ihtiyaçları Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince karşılandı. Ekipler, temel gıda malzemelerinin yanı sıra sebze, meyve, maske, eldiven ve dezenfekte ihtiyaçlarını giderdi.


Beyaz Masa Birimi görevlisi Cuma Akçiçek, vatandaşlardan gelen taleplerin anında karşılandığını belirterek, "Karantina altına alınan ailelerimizin ihtiyaçlarının karşılıyoruz. Daha önce de gerek kırsal gerekse merkez mahallelerimizde tedbirler kapsamında karantina altına alınan ailelerimizden gelen talepleri anında karşılamıştık. Temel gıda ihtiyaçlarının yanı sıra gelen tüm taleplerini değerlendirip karşılıyoruz. Bu gece de Kale mahallesinde karantina altına alınan apartmanda yaşayan 7 ailemizin ihtiyaçlarını giderdik” dedi.

Karantina altına alınan apartman sakinleri de gece saatinde ihtiyaçlarını karşılayan Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat biranger
Murat biranger - 9 ay Önce

Bize gelmedi

SIRADAKİ HABER