Karavar'dan Ramazan Bayramı Mesajı

banner18

Siverek belediye başkan yardımcısı Cumali Karavar,Ramazan bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Karavar'dan Ramazan Bayramı Mesajı
Karavar, 'Ramazan ayının sonuna gelerek bayrama ulaşmanın sevincini yaşadıklarını' belirterek,"Bayramlar sevginin, barışın, hoşgörünün, dayanışmanın birlikte yaşandığı, birlikte paylaşıldığı, küskünlüklerin giderildiği günlerdir. Bu önemli günler çok özeldir, iyi değerlendirilmesi gerekir.

Bugün dünya üzerinde her zamankinden daha fazla sevgi, barış ve dayanışmaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Barışın, sevginin, dostluğun ana kaynağı bayramlardır. Ramazan bayramı paylaşmanın, dayanışmanın, sevginin ve kardeşliğin en güzel örneğini ortaya koymaktadır. Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe yaşama, duygu birliğimizi en üst düzeyde tazeleme günleridir.

İnanıyoruz ki, bu birlik, beraberlik ruhunu, daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacak, daha güzel daha hür ve aydınlık yarınlara mutlaka ulaşacağız.
Bizler aramızdaki sevgi, saygı, dayanışma ve kaynaşmayı İslam kardeşliği ilkesinde yaşarsak ve yaşatırsak çözülemeyecek bir sorunumuz, sıkıntımız olmaz.
Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerimizin olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan bayramını kutlar, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum"
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ben
Ben - 2 yıl Önce

Bayramı kutlamak güzel ama ben Siverek i hiç bu kadar kirli ve bakımsız görmedim. Temizlik yok ilaçlama yok

SIRADAKİ HABER