Şehit ve gazi yakınlarına bilgisayar kursu

banner18

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Sosyal Hizmet Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Şehit ve Gazi ailelerine yönelik Bilgisayar kursu açıldı.

Şehit ve gazi yakınlarına bilgisayar kursu
Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Sosyal Hizmet Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Şehit ve Gazi ailelerine yönelik Bilgisayar kursu açıldı. 

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte yürütülen proje kapsamında 12 kursiyeri başvurduğu bilgisayar kursunun 45 gün süreceği öğrenildi. Merkezden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Siverek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü olarak Halk Eğitim Merkezi bünyesinde şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarına yönelik bilgisayar kursu açıldı. Kurs, 13 ağustos itibariyle başlamış olup 1,5 ay sürecektir. Kursta 12 şehit, gazi ve gazi yakınımız kurs görmektedir. Mevcut açılan kursun tamamlanmasının ardından gelen talep doğrultusunda kursun yeniden açılması planlanmaktadır." Kursun tamamlanmasının başvuran kursiyerlere sertifika verileceği belirtildi.Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER