Halk Eğitimi Merkezi'nden BESYO Hazırlık Kursunda Büyük Başarı

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu (BESYO) hazırlık kursunda büyük başarı...

Halk Eğitimi Merkezi'nden BESYO Hazırlık Kursunda Büyük Başarı
Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu (BESYO) hazırlık kursuna katılan 27 öğrenciden 17'si Tükiye'nin çeşitli üniversitelerine yerleşerek büyük bir başarı elde etti. 

Konu ile ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu şunları kaydetti. "Halk Eğitimi Merkezimizin açmış olduğu ücretsiz BESYO hazırlık kursunda öğrencilerimizin büyük çoğunluğunun yerleşmesi bizleri gururlandırdı. Ben emeklerinden ve başarılarından dolayı tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" dedi. 

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mahmut Kışlar ise yaptığı açıklamada "Merkezimiz bünyesinde açılan ücretsiz BESYO hazırlık kursunda 27 arkadaşımız başvurdu. Bunlardan 17 öğrencimiz zorlu etapları geçerek çeşitli üniversitelere yerleşti. BESYO hazırlık kursları için ücret ödeyerek hazırlık yapan bir çok özel hazırlık kurslarına oranla ücretsiz verdiğimiz BESYO hazırlık kursumuz her yıl yapılmaktadır. BESYO hayali kuran gençlerimizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Ben başta usta öğreticilerimize ve öğrencilerimize böyle bir başarı elde ederek bizleri gururlandırdıkları için teşekkür ediyorum" dedi. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER