Siverek Tarihine Geçen Başkandan ilk açıklama

İlçe tarihinde ilk olarak kadın belediye başkanı seçilen Ayşe Çakmak, belediye meclis üyelerine teşekkür ederek şunları kaydetti

Siverek Tarihine Geçen Başkandan ilk açıklama

İlçe tarihinde ilk olarak kadın belediye başkanı seçilen Ayşe Çakmak, belediye meclis üyelerine teşekkür ederek şunları kaydetti: “Değerli meclis üyeleri arkadaşlarım demokrasi şölenini bize yaşattığınız için öncelikle çok teşekkür ederim. Siverek’in kaderiyle alakalı önümüzdeki belli bir dönemi birlikte yaşayacağız. Hangi parti temsilcisi olursa olsun fikirleri bizim için çok değerlidir. Bu yolda birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Grup arkadaşlarıma dava arkadaşlarıma bana verdikleri destelerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesine de değinen yeni başkan Çakmak, “Dün Cumhurbaşkanımızın bizi kabulünde ilçemizin sorun ve sıkıntılarını kendilerine ilettik. Şunu belirtmek isterim ki Siverek’imizi güzel günler bekliyor.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hayırlısı
hayırlısı - 4 yıl Önce

siverek ya il yapılmalı ya da karacadağ diye bir ilçe kurulmalıdır.ikiye ayrılmalıdır.türkiyenin en geniş sınırları olan ilçedir.kırsal kesim çok mağdur oluyor.kafası kırılan bir çocuk bir dikiş için 50 km uzaklıktaki devlet hastanesine gitmek zorunda kalıyor.köylerin eğitim ve sağlık yol alanında çok ciddi sıkıntıları var.çöpleri toplanmıyor.köyler mahalle oldu ama sorunlar aynen devam ediyor.yeni başkandan bu konulara çözüm bulmasını bekliyoruz.merkezi köylere liseler kurulmalıdır.

SIRADAKİ HABER