Eski AK Parti Milletvekili Zülfikar İzol ve İlçe Başkanı Cihan İzol’dan Bucak’a destek

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak’a İzol ailesinden AK Parti kurucu üyesi ve Milletvekili Zülfikar İzol ve eski İlçe Başkanı Cihan İzol destek verdi.

Eski AK Parti Milletvekili Zülfikar İzol ve İlçe Başkanı Cihan İzol’dan Bucak’a destek

Akşam saatlerinde Bucak’ın merkez seçim bürosunu ziyaret eden Cihan İzol, seçim çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Ali Murat Bucak ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek şunları kaydetti: “Partimizin zor süreçlerinde elinden gelen çabayı sarf eden Zülfikar İzol, kardeşlerine ve İzol ailesine partimize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Burada bulunarak gücümüze güç kattılar. İnşallah önümüzdeki süreçte seçimden zaferle ve yüzümüzün akıyla çıkacağız inşallah tekrardan burada oldukları ve desteklerini esirgemedikleri için İzol ailesine teşekkür ediyorum.”

AK Parti kurucu İlçe Başkanı Cihan İzol ise ziyaretle ilgili şunları söyledi: “Burada AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Ali Murat Bucak’a destek amaçlı bulunmaktayım. 31 Mart yerel seçimlerinde inşallah hep beraber zaferle çıkacağız. İzol aşireti lideri Zülfikar ağabeyimin bana verdiği talimat üzerine hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde çok değerli akrabalarım ve dostlarımla birlikte AK Parti’nin gücüne güç katmak için çalışıyoruz. İzol aşireti ağası Zülfikar ağabeyimi temsilen Siverek’te ve Urfa’da var gücümüzle AK Parti için çalışacağız. Benim aşiretim Siverek’tir bu nedenle herkesten destek bekliyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER