Bucak’ın mahalle toplantılarına yoğun katılım

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak yerel seçim çalışmalarına mahalle toplantılarına devam ediyor.

Bucak’ın mahalle toplantılarına yoğun katılım

Bucak, Seyfioğlu caddesinde bulunan taziye evinde Kayalı (Hadro) kırsal mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle sakinleriyle görüşen ve fikir alışverişinde bulunan Bucak, yerel seçimler için son viraja girildiğini aktardı.

Bucak, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Ben burada bulunan tüm kardeşlerimden son güne kadar kapı kapı gezerek vatandaşlarımızın desteğini istemelerini rica ediyorum. Biz geçmişte yaptığımız çalışmalarla bugün başımız dik geziyoruz. Sizlerde bizler için birilerinden destek istediğiniz zaman başınız dik olsun. Çünkü biz başınızı önünüze eğecek hiçbir çalışmanın içinde olmadık, olmayacağız.”

“Ali Murat Bucak bugüne kadar yapmayacağı hiçbir şeyin sözünü vermedi”

Şehrin sorunlarına hakim olduğunu ve başa geçtiğinde bu sorunları çözüme kavuşturacağını aktaran Bucak, “Kardeşlerim şehrimizin sorunlarına hâkimiz geçmişin verdiği deneyim ve tecrübeyle inşallah seçilirsek eğer Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri ve Büyükşehir Belediyemizle birlikte koordineli çalışarak şehrimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ali Murat Bucak bugüne kadar yapmayacağı hiçbir şeyin sözünü vermedi. Bundan sonra da vermeyecektir. Buda sizlere sözüm olsun. Siverek’i yaşanılabilir bir şehir haline getirmek bizim boynumuzun borcudur.” diye konuştu.

Başkan adayı Bucak, toplantıyı organize eden SKM Başkanı Adnan Akçiçek’e ve Kayalı (Hadrolu) mahallesi hemşerilerimize vakit ayırdıkları için teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Akçalı
Mehmet Akçalı - 4 hafta Önce

Malesef Siverek'imiz son 10 yılda yapılması gereken yatırımlar yapilmadı! Ali Murat Bucak ile 5 yılda Siverek'imizin ihtiyacı olan tüm Altyapı-Üstyapı hizmetlerini alacaktır Allahın izniyle.

SIRADAKİ HABER