Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği'nden Vali Güvenç'e Teşekkür

Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği'nden Vali Güvenç"e Teşekkür

Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği'nden Vali Güvenç'e Teşekkür

Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek  Başkanı Mehmet Yavuz şehit aileleri ve gazileri için Ramazan bayramı dolaysıyla
yaptığı yardımlardan dolayı Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'e teşekkür etti.

 


          Şanlıurfa Şehit AileleriYardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Yavuz şehit aileleri ve gazileriRamazan dolaysıyla ilimizde ikamet eden Şehit Aileler ve Gazilere sosyalyardımlaşma vakfından kişi başı 300 tl yardım yapıldı desteklerinden dolayıbaşta Şanlıurfa Valimiz Celalettin Güvenç"e Vali Yardımcımız Oğuz Şenlikve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Ekrem Ayaz teşekkür ederiz.

 


       Dernek Başkanı Yavuz, yaptığıaçıklama 1999 yılından itibaren faaliyette bulunan derneklerine her zaman maddimanevi. Destek ve himayelerinden dolayı Vali Celalettin Güvenç 'e tüm şehitailelerimiz ve gaziler adına minnettarlıklarını ve teşekkürlerini sunduğununanlatan Yavuz "Böyle yardımlara aslında hiçbir şehit ailesi ve gazi yadımamuhtaç değiller amaç Devletimizin her zaman şehit Ailesi ve Gazilerin yanındaolduğunu göstermektedir. Yapılan yardım şehit ailelerimiz ve gazilerimiz içinbir nevi psikolojik terapi olmuştur. Yardımları yaptığımız esnada ailelerimizduygu dolu anlar yaşamışlardır.

 

      Sayın valimize bir kez daha teşekkür ediyoruz.

 

Haber Merkezi

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER