Eski Meclis Üyesi Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

AK Parti  Siverek Belediye Meclis Üyesi Celal Kaya 31 Mart 2024 Yerel seçimlerde Halkımızın teveccühü ile  Siverek Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı olacağını Açıkladı 

Eski Meclis Üyesi Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

AK Parti  Siverek Belediye Meclis Üyesi Celal Kaya 31 Mart 2024 Yerel seçimlerde Halkımızın teveccühü ile  Siverek AK Parti Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Celal Kaya kimdir? 

1987 yılında doğan Celal Kaya, Siverek nüfusuna kayıtlı olup, evli ve bir çocuk babasıdır. Karacadağ'da ikamet eden Kaya, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümüne devam etmektedir. 
Celal Kaya, Türkkan Aşiretinin genç kanaat önderidir. Ak Ocakları Siverek İlçe Başkanlığı ve Ak Parti Siverek Belediye Meclis Üyeliği, Gençlik ve Spor Komisyon Başkanlığı, Eğitim ve Kültür Komisyon Başkanlığı, Türdem Vakfı Siverek İlçe Temsilciliği, Dünya Türkleri Bilim ve Teknoloji Derneği Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkan Yardımcılığı, Siverek Belediye Başkan Vekilliği ve bir çok sivil toplum kuruluşunda görev üstlendi. 


Daha Yaşanabilir Bir Kent İçin, Hep Birlikte Durmak Yok, Yola Devam şiarıyla Siverek Ak Parti Belediye Başkanlığı için aday adayıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER