Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’tan duyarlı davranış

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak'ın duyarlı davranışı vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’tan duyarlı davranış

Başkan Çakmak, Bölgede başlayan kar yağışı ve dondurucu soğuklarda dışarda yaşamak zorunda kalan evsizler için otelde konaklandırma talimatı verdi.

Başkan'ın talimatı üzerine gelen ihbarları değerlendiren Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, evsizleri bulundukları yerden alıp, otellere yerleştirmeye başladılar.

Konuyla ilgili yapılan açıklama da şu bilgilere yer verildi. "Bölgede başlayan kar yağışı ve dondurucu soğuklarda dışarda yaşamak zorunda kalan evsiz ve kimsesiz vatandaşlarımız Belediye ekiplerince bulundukları yerden alınıp otelde ihtiyaçların karşılanması dahilinde konaklandırılacağı ayrıca çevresinde evsiz vatandaşlarımız varsa 0505 236 20 58 nolu telefonu arayarak, belediye ekiplerine haber verebilirler" denildi.

Başkan Çakmak'ın bu duyarlı davranışı vatandaşlar tarafından taktirle karşılandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma acıkgöz Çanakkale
Fatma acıkgöz Çanakkale - 2 yıl Önce

Sayın başkanımı devamlı yaptıgı işlerini hep takip ediyorum görüyorum çok begeniyor takdir ediyorum sagolsun var olsun Allahım ayagına tas gözüne yas gönlüne telas degirmesin insAllah rabbim rabbim merhametli insaları eksik etmesin başımızdan devletimiz var olsun hayırlı işlerin olsun başkanım Allahım seni korusun

Hasan kizilkar
Hasan kizilkar - 2 yıl Önce

Kaldırımların hali pek vahimdi kardan dolayı temizlenme istiyorum

SIRADAKİ HABER