Emniyet Müdürü Yıldırım’dan gazetecilere ziyaret 

banner18

Siverek İlçe Emniyet Müdürü Teoman Yıldırım, yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti. 

Emniyet Müdürü Yıldırım’dan gazetecilere ziyaret 
Emniyet Müdürü Teoman Yıldırım, iade-i ziyaretleri kapsamında ilçede yayın yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. 
 

Camikebir Mahallesindeki büroda yapılan ziyarette, Siverek Haber imtiyaz sahibi Abdullah Hakan Lale, Demirören Haber Ajansı (DHA) Muhabiri Mehmet Sezgin, Anadolu Ajansı (AA) Muhabiri Cuma Sarı, İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Mevlüt Bayraktar ve Sabah Gazetesi Muhabiri Lütfü Yalgı katıldı.
 

Ziyaretin daha önce yapılacağını ve iş yoğunluğu nedeniyle bugün yapıldığını belirten Emniyet Müdürü Teoman Yıldırım, basının önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Özgür ve tarafsız basının önemine değinen Yıldırım, “Gücünü kamuoyu desteğinden alan, halkın haber alma hakkının kullanılmasını sağlayan özgür ve tarafsız basın; önemli ve etkin bir denetim organı olma yönüyle, hak ve sorumluluk bilincinin güçlenmesi, demokrasi kültürünün gelişmesi ve sağlıklı bir toplum düzeninin inşasında en önemli etkendir. Emniyet Müdürlüğü olarak biz emanet edilen Siverek halkının güvenliğini sağlarken ortak çalışmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda basın mensuplarının hassasiyetine de zaman zaman şahit oluyoruz.” dedi.
 

İlçedeki gazetecilerin görevlerini layıkıyla yerine getirdiğini belirten Yıldırım, başarılar diledi.
 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren gazeteciler, Emniyet Müdürü Yıldırım’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER