İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yapıcı'dan Yeni Eğitim - Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Suat YAPICI başlayacak olan eğitim - öğretim yılı nedeni ile yayınladığı mesajında;

İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yapıcı'dan Yeni Eğitim - Öğretim Yılı Mesajı
     İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Suat YAPICI başlayacak olan eğitim - öğretim yılı nedeni ile yayınladığı mesajında;  Eğitim camiamızın fedakar neferleri çok değerli öğretmenlerimiz.

    Gözlerimizin nuru, geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz,

     Çocuklarının geleceği için bizden hiçbir fedakarlığı esirgemeyen kıymetli velilerimiz,

    16/09/2013 Pazartesi günü başlayacak olan 2013/2014 eğitim-öğretim yılının tüm öğretmen öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.

    Sevgili öğretmenlerimiz Siverek'imizi eğitim-öğretim faaliyetlerinde üst sıralara taşıma gayretlerimize bu yıl da gereken desteği sağlayacağınıza olan inancım sonsuzdur. Yapacağınız fedakarlıklar için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

    Geleceğimiz, umudumuz sevgili öğrencilerimiz başarıyı yakalamak için planlı çalışmanız ve öğretmenlerinizi can kulağı ile dinlemeniz şarttır. Sadece ders başarınızla değil örnek davranışlarınızla da ailelerinizin ve bizlerin göğsümüzü kabartacağınızı biliyor, başarılar diliyorum.

    Kıymetli velilerimiz eğitim-öğretimin daha iyi şartlara taşınması gayretlerimize desteklerinizin artarak devam etmesini bekliyor hepinizi Allah'a emanet ediyorum'' dedi.


Haber Merkezi 
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER