Cihan İzol'dan Bucak'a destek! İzol ailesinde bölünme mi var?

Siverek'te belediye başkan adayları 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmalarına devam ederken İzol ailesinin önde gelenlerinden Cihan İzol'dan sürpriz bir çıkış geldi.

Cihan İzol'dan Bucak'a destek! İzol ailesinde bölünme mi var?

Seçimlere kısa bir süre kala başkan adayları farklı aileler ile görüşme yaparak oy sayısını arttırmayı planlarken İzol ailesi, Siverek Belediye Başkan adayı Ali Murat Bucak'ı destekleme konusunda bölünmüş gibi görünüyor.

Cihan İzol'un da önderlik yaptığı İzol ailesi, uzun yıllardır bölgede etkili bir konumda bulunuyor ve politik arenada da aktif bir şekilde yer alıyor. 

Ancak, son zamanlarda aile içinde farklı görüşlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, destek konusunda bölünme yaşanmış gibi görünüyor.

Ali Murat Bucak'ın adaylığına destek verenlerin yanı sıra, ailenin diğer bir kısmı ise farklı bir adayı desteklemekte veya tarafsız kalmayı tercih ediyor. Bu durum, aile içindeki siyasi tartışmaların artmasına ve farklı kesimler arasında görüş ayrılıklarının derinleşmesine neden oluyor.

İzol ailesinin bu bölünmesi, Siverek ve çevresindeki siyasi dinamikleri de etkileyecek gibi görünüyor. Ailenin her iki tarafı da kendi destekçi tabanlarını oluşturmaya çalışırken, seçim sürecindeki gelişmelerin nasıl şekilleneceği merak konusu olmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Akçalı
Mehmet Akçalı - 1 ay Önce

Siverek Halkı Hizmete Hasret kaldığı için herkes dört gözle Ali Murat Bucak'ın seçilmesini bekliyor.

SIRADAKİ HABER