Dusak, “Şanlıurfa Sağlıkta Daha İyi Yerlere Gelecek”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof. Dr. Abdurrahim Dusak, Siverek Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Dusak, “Şanlıurfa Sağlıkta Daha İyi Yerlere Gelecek”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof. Dr. Abdurrahim Dusak, Siverek Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Hasta ve hasta yakınları ile bir araya gelerek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Doktor kimliği ile Şanlıurfa’nın sağlık sorunlarına yönelik birçok çalışma başlatarak 7’den 70’e her kesimin takdirin toplayan Prof. Dr. Abdurrahim Dusak, uzmanlık alanı olan sağlık sektöründe Şanlıurfa’ya büyük bir ivme kazandıracak.

Seçim çalışmaları kapsamında bu gün Siverek Devlet Hastanesini ziyaret eden Dusak, Başhekim Dr. Mehmet Hüseyin Elik ile birlikte hastanenin durumu hakkında görüşme sağladı.

Hastanenin eksikliklerinin giderilmesi için gerekli çalışmaların başlatılacağının altını çizen Dusak, ardından mesai kavramı gözetmeksizin kutsal bir vazifeyi icra eden doktor meslektaşlarını ziyaret etti.

Gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı doktorlara tek tek teşekkür eden Dusak, her zaman Doktor arkadaşlarımızın yanlarında olduklarını belirtti.

Hastanede tedavi gören hastalar hakkında bilgi alan Dusak, hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında Siverek ilçesindeki temaslarını sürdüren Dusak, Siverek Sebzeciler ve Meyveciler esnafını ziyaret etti. 14 Mayıs’ta destek ve dua istedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2023, 17:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeyho
Şeyho - 1 yıl Önce

21 yıl sonra hala vaat(?)

SIRADAKİ HABER