Mustafa Hakkı Bucak Hilvan'da seçim bürosunun açılışına katıldı

Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Hakkı Bucak seçim çalışmaları kapsamında Hilvan’da açılan seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Mustafa Hakkı Bucak Hilvan'da seçim bürosunun açılışına katıldı

Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Hakkı Bucak seçim çalışmaları kapsamında Hilvan’da açılan seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.,


Hilvan ilçe merkezinde açılan Bağımsız aday Mustafa Hakkı Bucak seçim bürosunun açılışına   çok sayıda vatandaşın katılması dikkat çekti.


Bucak seçim bürosunun önünde toplanan kalabalığa hitap ederek su ifadeleri kullandı;  Değerli hemşerilerim gösterdiğiniz sevgi ve ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bağımsız aday olarak çıktığımız bu yolda memleketimin her sorununa çözüm bulmak için mücadele edeceğime söz veriyorum Hilvan’ı  biliyorum sorunlarını biliyorum yaşadığı sıkıntıları biliyorum size söz veriyorum bunların takipçisi olacağım mücadelemi sizler için vereceğim” dedi.
Şanlıurfa Bağımsız   milletvekilli adayı Mustafa Hakkı Bucak açılışa katılan vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.


Hilvan’da bağımsız aday Mustafa Hakkı Bucak’a gösterilen yoğun ilgi dikkat çekti. 


Vatandaşlar bu seçimde genç aday Mustafa Hakkı Bucak'ın meclise gitmesi için gece gündüz çalışarak destekleyeceklerini söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER